MENTAL RELIEF (RUHSAL RAHATLAMA)

Mental Relief (Ruhsal Rahatlama) seansları hangi amaçla yapılırsa yapılsın detoks temelli olduğunu aklınızda bulundurmalısınız. Size sunduğumuz Mental Relief (Ruhsal Rahatlama) danışmanlığı, dünyada yayılmakta olan bir holistik/integratif (tamamlayıcı/bütünsel) destek akımının yansımalarıdır. Mental relief (Ruhsal Rahatlama) yöntemi ile yapılan danışmanlıkların, 35 yılı aşkın bir geçmişi vardır ve bu desteklerin herhangi bir yan etkisinin olmadığı kesin olarak kanıtlanmıştır.

KARBONHİTRAT, ŞEKER TÜKETİMİ VE KİLO

 Mental Relief terapileri (Ruhsal Rahatlama), Karbonhitrat ve şekere olan iradenizi güçlendirerek kilo vermenizi ve sağlıklı yeme düzenine geçişi kolaylaştıran bir destek yöntemidir.

SİGARA

 Mental relief (Zihinsel Rahatlama) seansları yan etkisi bulunmayan ve birçok durumda kullanılabilen bir destekleyici yöntemdir. Seansların amacı kullanılan enerji yardımıyla hücresel bazda bir “rahatlama” işlemini başlatmaktır. Sigaranın içerdiği toksik maddelere ve nikotine karşı “hücresel hafızayı” düzenleme olarak da tanımlanabilir. Seansların etkisi genellikle hemen o anda başlasa da, sigara isteğindeki azalmanın net olarak hissedilebilir olması için en az bir gece/7-8 saatlik bir uyku periyodunun geçmesi gerekmektedir.